Harley-Davidson podporuje bezpečnou jízdu

05.11.2012 08:56

 

Harley-Davidson podporuje bezpečnou jízdu na silnici. Každému, kdo si do konce roku 2012 pořídí nový motocykl H-D, věnuje voucher na Kurz bezpečné jízdy pod vedením profesionálů. Kurzy se uskuteční před zahájením či během nové motorkářské sezony v roce 2013.
 
Kurzy jsou určené všem motorkářům, začínajícím i zkušeným. Ti tak mohou zdokonalovat své schopnosti s ovládáním motocyklu a připravit se na situace, které je v reálu čekají. Pod vedením 11-násobného mistra České republiky a vicemistra v mototrialu, Míry Lisého, se začátečníci naučí nezbytné základy, dlouholetí motorkáři pak například zvládání krizových situací. Těmi může být nenadálá překážka na silnici, vyhýbací manévry či krizové náklony. Kurzy se vyznačují individuálním přístupem. Instruktor zohlední a vyhodnotí dosavadní zkušenosti účastníka a program přizpůsobí i jeho schopnostem.
 
„Chceme, aby si majitelé silných strojů dokázali poradit s nečekanými okolnostmi v provozu. Těm mladším pak chceme ukázat, že motocykl je silný stroj, se kterým je nutné zacházet s chladnou hlavou a respektem. Navíc ve chvíli, kdy se stroj naučíte bezpečně zvládat, si jízdu mnohem více užijete,“ říká Martin Heřmanský, ředitel zastoupení H-D pro střední a východní Evropu.
 
Kurzy bezpečné jízdy však nejsou jedinou „vychytávkou“, kterou si Harley pro fanoušky připravil. V případě, že si zájemci pořídí motocykl do konce roku 2012, obdrží zdarma také originální Harley-Davidson helmu, rukavice a koženou bundu, to vše v hodnotě 800 euro.
 
Více informací najdete na oficiálních stránkách Harley-Davidson.
Zpět