Jak vzniká taška? 

Výroba tašky je zdlouhavý proces. Začíná sháněním materiálů, tedy objíždění vrakovišť a nákup starých bezpečnostních pásů. Nikdo nám je nedal zadarmo, najde se?. Všechny pásy je třeba vyšroubovat z auta, rozebrat mechaniku, strčit samotné pásy do pračky a vyprat. Podobný proces je u starých duší a bannerů, ale ty jsou naštěstí levnější, protože stojí "jen je sehnat". Duše i bannery je potřeba kartáčem ručně umýt a vyčistit a poté samozřejmě ručně nastříhat na požadované délky a tvary. Vše se dělá ručně, nebo s pomocí šicích strojů, nic nedělá žádný automat. Krom pračky samozřejmě... :-)

 

TAŠKY a PENĚŽENKY z recyklovaných BANNERŮ A VZDUŠNIC

LAMPY a SVĚTLA z VODOINSTALAČNÍHO MATERIÁLU

PŘÍVĚSKY a OZDOBY na MONITOR z DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

 

Z auto, moto a cyklo duší a také z reklamních bannerů, či vysloužilých požárních hadic se vyrábí tašky, batohy, peněženky, klíčenky, obaly, pouzdra a další atraktivní výrobky. Každý jednotlivý výrobek je originál a nikdy nepotkáte nikoho jiného se stejným kusem! Z nevyužitých desek plošných spojů vyrábíme přívěsky na klíče a ozdoby na monitor. Z vodoinstalačních tvarovek a trubek vyrábíme originální osvětlení a lampy nejen do domácnosti. 

Chcete ekologicky a prakticky zpracovat i vaše nepotřebné staré bannery, či jiné vysloužilé materiály? Napište nám... Vyrobíme originální produkty, které nikdo jiný nebude mít. Získáte originální výrobek s vlastním designem pro vás či vaše obchodní partnery. 

U těchto produktů je možná spolupráce formou CUSTOMIZACE (zakázková výroba pod vaší značkou), nebo CO-BRANDu (sdílení značky). 

 

Skládací turistický vařič Dřívkáč "bubák"

Z jinak nevyužitelných zbytků plechů vznikl první pototyp, který se po krátkém vývoji vykrystalizoval v plně funkční produkt. 

VÝROBA a DISTRIBUCE nejen reklamních předmětů.

UpCycling je forma zpracování již nepotřebných výrobků a materiálů na nově produkty, bez nutnosti recyklovat. Opětovné využití "něčeho" s přidanou hodnotou.

Recyklace je zpracování výrobků, materiálů a odpadu takovým způsobem, že výsledný materiál je možné dalším výrobním procesem použít k výrobě jiných produktů.